Залишайтеся з нами

Підписуйтеся на наші соц. мережі та на розсилку

Тренери Центру Педагогіки травми

Марек Внук
Марек Внук

Засновник і керівник Дитячого реабілітаційного центру «Сонячне світло». Починав працювати в Україні з дітьми вулиці, засновник наметового табору для дітей групи ризику, який проводиться щоліта з 2001 року.

Теолог, педагог травми сертифікований Німецькомовним товариством психотравматологів (Deutschsprachige Gesellschaft für Psychotraumatologie). Марек отримав освіту в Польщі, Німеччині і Швейцарії. Інструктор педагогіки пригод і піонер педагогіки травми в Україні.

Співавтор Практичного посібника для педагогів, вихователів та прийомних батьків «Педагогіка травми».

З 2004 року Марек Внук проводить семінари та тренінги для вихователів, педагогів та прийомних батьків Швейцарії, Польщі, Молдові, Україні та Білорусі.

Уляна Долиняк
Уляна Долиняк

Тренер, терапевт, кризовий інтервент, спеціаліст по роботі з сімейними та інституційними формами піклування над дітьми.

Уляна являється автором та тренером навчальних програм для прийомних батьків, усиновителів та соціальних працівників. З 2004 року працює з прийомними сім’ями та усиновителями.

В роботі з дітьми та дорослими застосовує терапію, фокусовану на рішеннях та принципах психотравматології.

Тетяна Іванова
Тетяна Іванова

Тренер, педагог травми, координатор Програми набуття самостійності та вихователь Дитячого центру соціально-психологічної реабілітації «Сонячне світло». Закінчила Київський національний лінгвістичний університет за спеціальністю «вчитель англійської мови» та Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «дошкільна освіта».

Працювала вихователем у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей Служби у справах дітей виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та у Центрі допомоги дітям «Місто щасливих дітей».

Зоя Попадюк
Зоя Попадюк

Засновниця «Центру Педагогіки травми. Sunshine. Одеса», прийомна мама, сімейний психолог, педагог травми. Має вищу освіту за спеціальністю «психолог».

Зоя має багаторічний досвід роботи з дітьми, які пережили складні події у житті та мають психологічні травми. Довгий час працювала психологом у навчальних закладах міста Одеси.

Проводить тренінги, семінари, консультації для прийомних батьків, опікунів, дітей та підлітків. Веде групи підтримки для кандидатів у прийомні батьки та тих, хто вже прийняв до себе у сім’ю дитину.

Олександр Гордієнко
Олександр Гордієнко

Тренер, інструктор з Педагогіки пригод. Є організатором та інструктором щорічного літнього табору «Living like Indians» для дітей групи ризику, а також інших проектів Педагогіки пригод для дітей з досвідом психологічної травми: походів, сплавів, гірськолижного спорту.

Має значний досвід роботи з дітьми, які пережили травму. З 2009 року працює вихователем у Дитячому реабілітаційному центрі «Сонячне світло».

Надія Чернуха
Надія Чернуха

Тренер, директор Дитячого реабілітаційного центру «Сонячне світло».

Має досвід співпраці з соціальними службами, та іншими установами і організаціями щодо справ дітей, позбавлених батьківського піклування. Приймає участь у судових справах щодо статусу вихованців центру, взаємодіє з родичами, прийомними батьками, опікунами чи кандидатами в опікуни дітей, які живуть у Центрі. Вже протягом кількох років Надя є одним з організаторів щорічного табору для дітей групи ризику «Living like Indians», куратором програми підтримки кризових сімей «Follow up».

Надя має вищу освіту за спеціальностями «психолог» та «юрист». Довгий час вона працювала директором реабілітаційного центру для дорослих.