Оставайтесь с нами

Подписывайтесь на наши соц. сети и на рассылку

Каталог тренингов

Надаємо Вам повний перелік авторських тренінгів Центру Педагогіки травми, серед яких ви можете вибрати потрібний та замовити його проведення для вашої організації.

У чужому взутті: особливості емпатії у контексті допомоги іншимУ чужому взутті: особливості емпатії у контексті допомоги іншим

Як бути поруч з кимось, водночас залишаючись собою? Як берегти себе тоді, коли нас «заливають емоції» інших? Як пройти спільну дорогу так, щоб не натерти мозолі? А також що спільного мають злість та бунт з емпатією?

Під час тренінгу буде можливість не тільки знайти відповіді на ці запитання, але також отримати більше інформації про захоплююче явище емпатії.

Витри мої сльози. Як допомогти дитині в заступницькій опіці пережити траурВитри мої сльози. Як допомогти дитині в заступницькій опіці пережити траур

Під час тренінгу учасники дізнаються про те, що таке процес горя після втрати, з яких стадій він складається, як довго може тривати процес скорботи та оплакування, чим він відрізняється від патологічного трауру і що можна зробити, щоб допомогти дитині пережити траур по втраті близьких для неї людей.

Гніздо зозулі. Робота з біологічною сім'єю дитини, позбавленої батьківського піклуванняГніздо зозулі. Робота з біологічною сім'єю дитини, позбавленої батьківського піклування

Як працювати з сім’єю дитини, яка виховується поза її межами? Чи варто взагалі це робити? Як організувати цей процес, щоб водночас захистити дитину від потенційних втрат? Відповіді на ці та інші питання Ви дізнаєтесь на тренінгу.

Брехуни, фантазери чи мрійники: або чому і навіщо діти брешуть?Брехуни, фантазери чи мрійники: або чому і навіщо діти брешуть?

Що таке дитяча брехня? Які механізми та потреби стоять за фантазуванням і брехнею? Які ситуації дитячих фантазій можуть бути тривожними? Як навчити дитину говорити правду та яка роль у цьому батьків, вихователів чи інших важливих для дітей людей? Отримати відповіді на ці питання, а також поділитися своїм досвідом, Ви зможете на тренінгу.

Батіг чи пряник: дисциплінуючі методи у процесі вихованняБатіг чи пряник: дисциплінуючі методи у процесі виховання

Як мотивувати та переконати дитину до співпраці? Як навчити її приймати рішення та брати за них відповідальність? Які методи виховання будуть позитивно впливати на відчуття власновартості дитини та дорослого? Чи можна ефективно впливати на поведінку, застосовуючи ненасильницькі методи? Відповіді на ці та інші питання, пов’язані з темою дисципліни Ви дізнаєтесь на тренінгу.

Розправляючи крила: підготовка молоді у заступницькій опіці до самостійного життяРозправляючи крила: підготовка молоді у заступницькій опіці до самостійного життя

Проходження тренінгу допоможе зрозуміти потреби молоді, яка проживає поза межами своєї сім’ї та перебуває у процесі підготовки до самостійного життя.

Дасть змогу дізнатися про те, як заохочувати молодь до прийняття самостійних рішень, про те, як розвивати їх відповідальність та відчуття контрольованості власного життя.

Я йду поруч з тобою! Супровід дітей та підлітків в процесі переміщенняЯ йду поруч з тобою! Супровід дітей та підлітків в процесі переміщення

Часто, під час переміщення, ми, як дорослі та спеціалісти ставимо перед собою чіткі задачі, забуваючи, що поруч є дитина, її потреби, почуття та переживання, і про те, що дитина являється експертом власного життя!

Як не втратити головний фокус в процесі переміщення – допомогу дитині? Як не допустити повторного травмування під час переміщення, як прискорити успішну адаптацію дитини у новому місці. Про це та багато іншого Ви зможете дізнатись на нашому тренінгу.

Робота з дітьми, що пережили сексуальне насильство: виявлення, допомога та профілактикаРобота з дітьми, що пережили сексуальне насильство: виявлення, допомога та профілактика

Професійна та вчасна допомога дітям, які стали жертвами сексуального насильства, є важливим завданням спеціалістів соціальної сфери. Тому фахівці мають бути добре ознайомлені зі специфікою роботи з дітьми, які постраждали від сексуального насильства та бути здатними допомогти їм на шляху до психологічного зцілення.

Під час тренінгу учасники зможуть дізнатись про базові принципи та особливості роботи з дітьми, які пережили таку травму.

Проведено1 событие
Підліток: інструкція по виживаннюПідліток: інструкція по виживанню

Підлітковий вік є дуже складним і стресогенним періодом життя людини. Для підлітків, які виховувалися поза межами власної родини та переживали в дитинстві травматичні події (зневагу, насильство, нехтування), період дозрівання несе в собі великий ризик.

Учасники поглиблять свої знання про особливості підліткового віку і причини поведінки підлітків. А також про кризи, фактори ризику і фактори захисту підлітка в заступницькій опіці.

Приховані ресурси самооцінки: мої маленькі помічники в ігровій кімнатіПриховані ресурси самооцінки: мої маленькі помічники в ігровій кімнаті

Діти, які живуть поза межами домашньої опіки, страждають від низької самооцінки і відсутності відчуття власної сили та гідності.

Під час тренінгу учасники дізнаються, як знайти приховані і невизнані ресурси дитини і матимуть можливість використовувати їх для формування в своїх дітях гідності та впевненості в собі.

За закритими дверима: або як зрозуміти світ підлітка та як діяти у складних чи небезпечних ситуаціях?»За закритими дверима: або як зрозуміти світ підлітка та як діяти у складних чи небезпечних ситуаціях?»

Підлітковий вік часто називають турбулентним або перехідним.

Якщо ви хочете дізнатись, як розпізнати, що підліток потрапив у небезпечне середовище або групу, на що звертати увагу та як реагувати, щоб методи роботи були дієвими, тоді цей тренінг буде вам цікавий.

Як примусити Макса вчитися: особливості навчання непростої дитиниЯк примусити Макса вчитися: особливості навчання непростої дитини

Що може бути причиною цих проблем? Яким чином стрес чи травматичні для дитини події впливають на когнітивні процеси та поведінку? Як ситуація в сім’ї чи найближчому середовищі може впливати на самопочуття дитини в школі та її успішність? Яким чином допомогти дитині?

Під час тренінгу учасники зможуть отримати відповіді на ці та інші питання, проаналізувати інструменти та методи роботи з дитиною та класом, а також поділитися власним досвідом.

Сила метафори: використання асоціативних карт в роботі з дорослими та дітьмиСила метафори: використання асоціативних карт в роботі з дорослими та дітьми

Проходження тренінгу дасть Вам змогу дізнатися про те, які є цілі використання карт та яким чином застосовувати їх у навчальному процесі чи процесі допомоги. Зрозуміти недоліки, переваги та потенціал застосування метафоричних асоціативних карт в роботі з дітьми та молоддю.

А також учасники розширять знання щодо специфіки застосування метафоричних карт, враховуючи вікові особливості учасників, а також індивідуальні та групові форми роботи.

НЕБУДЬЗАНУДОЮ: кінематограф та ігрові методи в груповій роботі з дітьмиНЕБУДЬЗАНУДОЮ: кінематограф та ігрові методи в груповій роботі з дітьми

Під час участі в цьому тренінгу учасники дізнаються не тільки про те як і для чого проводити групові форми роботи з дітьми та молоддю. А яким чином організовувати привабливі форми групових занять.

Наші тренери поділяться досвідом застосування у груповій роботі сучасних пристроїв, техніки та засобів комунікації.

Як палати і не згоріти: про стрес та емоційне і професійне вигоранняЯк палати і не згоріти: про стрес та емоційне і професійне вигорання

Проходження тренінгу допоможе розуміти, що таке стрес та яка різниця між мотивуючим та негативним стресом. Ви зможете дізнатися про те, як стрес впливає на самопочуття, поведінку та інші сфери життєвої діяльності, проаналізувати власні навички в контексті подолання стресу. А також яким чином запобігати виснаженню та як подбати про себе, склавши індивідуальний план турботи про себе та захисту від негативних наслідків стресу.

Сенсориум: в мире ощущений, звуков, запахов и цветовСенсориум: в мире ощущений, звуков, запахов и цветов