Оставайтесь с нами

Подписывайтесь на наши соц. сети и на рассылку

Книга «Педагогика травмы»

Книга «Педагогика травмы»

Практичний посібник для педагогів, батьків та інших спеціалістів, який дає базові знання про психологічну травму, її нейробіологічну, психологічну та соціальну складові. Також у книжці визначені потреби травмованих дітей та викладені практичні матеріали по роботі з травмою.

Автори книжки – тренери Центру Педагогіки травми, спеціалісти з психології, педагогіки, соціальної роботи та психотравматології Уляна Долиняк (Україна) та Марек Внук (Швейцарія). Книжка видана російською та англійською мовами.

Педагогіка травми – унікальна німецька педагогічна концепція, що розроблене з ціллю надання допомоги дітям, які пережили різні психологічні травми, включаючи травми розвитку, зневагу та насилля. Про Педагогіку травми в Україні не написано досі жодної книжки.

Книжка написана у науково-популярному стилі, є доступною для розуміння і містить багато практичного матеріалу, що буде цікавим не тільки спеціалістам, вчителям та прийомним батькам, але також і широкому загалу. Крім того, книга містить багато практичних рекомендацій та інструментів для роботи з дітьми.

Благотворительный взнос