Залишайтеся з нами

Підписуйтеся на наші соц. мережі та на розсилку

Книга «Педагогика травмы»

Книга «Педагогика травмы»

Практичний посібник для педагогів, батьків та інших спеціалістів, який дає базові знання про психологічну травму, її нейробіологічну, психологічну та соціальну складові. Також у книжці визначені потреби травмованих дітей та викладені практичні матеріали по роботі з травмою.

Автори книжки – тренери Центру Педагогіки травми, спеціалісти з психології, педагогіки, соціальної роботи та психотравматології Уляна Долиняк (Україна) та Марек Внук (Швейцарія). Книжка видана російською та англійською мовами.

Педагогіка травми – унікальна німецька педагогічна концепція, що розроблене з ціллю надання допомоги дітям, які пережили різні психологічні травми, включаючи травми розвитку, зневагу та насилля. Про Педагогіку травми в Україні не написано досі жодної книжки.

Книжка написана у науково-популярному стилі, є доступною для розуміння і містить багато практичного матеріалу, що буде цікавим не тільки спеціалістам, вчителям та прийомним батькам, але також і широкому загалу. Крім того, книга містить багато практичних рекомендацій та інструментів для роботи з дітьми.

Благодійний внесок