Залишайтеся з нами

Підписуйтеся на наші соц. мережі та на розсилку

Міфи про підлітків

14 березня 2019

Поговоримо про основні міфи, пов'язані з підлітковим віком!

 1. Дорослі не потрібні підліткам
 2. Насправді вони потрібні, але у іншій ролі. Батьки для підлітка є в першу чергу людьми, які підтримують та допомагають проаналізувати різні ситуації та власні помилки. Тому, дорослим важливо бути поруч і бути готовим до розмови та підтримки.
 3. Всі підлітки егоїсти

 4. У підлітковому віці діти проходять через нарцистичний період, що є цілком нормальним етапом дорослішання. Вони справді концентруються в певний час на собі, власних переживаннях, зовнішності. Проте це ніяк не говорить про егоїзм підлітків та байдужість.
 5. Підлітка неможливо виховати, все втрачено

 6. У підлітковому віці виховувати дітей вже запізно. На цьому етапі підлітки потребують допомоги та підтримки, до яких мають бути готовими дорослі.
 7. Підлітки ліниві і думають тільки про розваги і секс

 8. Підлітковий вік є періодом активного розвитку та становлення, як фізичного, так і особистісного. Це етап пошуків, відкриттів та самодосліджень, пов'язаних зі становленням особистості.
 9. Підлітки закриті і не йдуть на контакт, перебувають у своєму світі

 10. Важливо не ображатися на можливі відмови підлітків у контакті. Дорослим важливо знайти правильний підхід, проявляти зацікавленість, ініціативу та головне - бути доступними.
 11. Підлітки відстоюють свій простір та закриваються від дорослого

 12. Особистий простір є справді дуже важливим, і не тільки для підлітка. Дорослим важливо дотримуватися таких простих правил, як: не заходити без дозволу у кімнату, не залазити у сумки та телефони дітей і взагалі поважати їх особистий простір.